Schaakclub "En

Wedstrijd agenda

Onderstaand de agenda voor seizoen 2018-2019.  

Datum

Dag

Intern

Extern                        (Thuis)

(Uit)

31-08-18

Vrijdag

Ronde 1

 

 

07-09-18

Vrijdag

Ronde 2

 

 

14-09-18

Vrijdag

Ronde 3

 

 

15-09-18

Zaterdag

 

En Passant 1

De Stukkenjagers 1

15-09-18

Zaterdag

 

En Passant 2

Caïssa-Eenhoorn 2

21-09-18

Vrijdag

Ronde 4

 

 

28-09-18

Vrijdag

Ronde 5

 

 

05-10-18

Vrijdag

Ronde 6

 

 

06-10-18

Zaterdag

 

HMC Den Bosch 1

En Passant 1

06-10-18

Zaterdag

 

Leiderdorp 1

En Passant 2

06-10-18

Zaterdag

 

Waalwijk 2

En Passant 3

12-10-18

Vrijdag

Ronde 7

 

 

12-10-18

Vrijdag

 

Vegtlust II

En Passant II

16-10-18

Dinsdag

 

Denk en Zet II

En Passant IV

19-10-18

Vrijdag

Ronde 8

 

 

19-10-18

Vrijdag

 

En Passant III

Baarn I

26-10-18

Vrijdag

Ronde 9

 

 

26-10-18

Vrijdag

 

En Passant I

Amersfoort I

02-11-18

Vrijdag

Ronde 10

 

 

03-11-18

Zaterdag

 

En Passant 1

LSG 1

03-11-18

Zaterdag

 

En Passant 2

Fischer Z 1

03-11-18

Zaterdag

 

En Passant 3

Oud Zuylen Utrecht 4

09-11-18

Vrijdag

Ronde 11

 

 

09-11-18

Vrijdag

 

DBC I

En Passant I

09-11-18

Vrijdag

 

En Passant IV

Amersfoort III

09-11-18

Vrijdag

 

En Passant viertal 1

Gooise Schaakvereniging viertal1

10-11-18

Zaterdag

 

SGS Snelschaken voor clubteams

13-11-18

Dinsdag

 

En Passant II

Lekstroom III

15-11-18

Donderdag

 

Doorn-Driebergen II

En Passant III

16-11-18

Vrijdag

Beker ronde 1

 

 

20-11-18

Dinsdag

Beker ronde 1

 

 

23-11-18

Vrijdag

Ronde 12

 

 

24-11-18

Zaterdag

 

Kennemer Combinatie 1

En Passant 1

24-11-18

Zaterdag

 

Kennemer Combinatie 3

En Passant 2

24-11-18

Zaterdag

 

De Kentering 2

En Passant 3

26-11-18

Maandag

 

Hoogland viertal 1

En Passant viertal 1

30-11-18

Vrijdag

Ronde 13

 

 

30-11-18

Vrijdag

 

En Passant I

Moira-Domtoren I

04-12-18

Dinsdag

 

Kijk Uit I

En Passant II

07-12-18

Vrijdag

Ronde 14

 

 

10-12-18

Maandag

 

Hoogland II

En Passant III

13-12-18

Donderdag

 

Wijdmeren I

En Passant IV

14-12-18

Vrijdag

Ronde 15

 

 

15-12-18

Zaterdag

 

Voerendaal 1

En Passant 1

15-12-18

Zaterdag

 

Dierenkliniek Zuiderkaag MACh 1

En Passant 2

15-12-18

Zaterdag

 

OSV 3

En Passant 3

17-12-18

Maandag

 

Hoogland I

En Passant I

21-12-18

Vrijdag

Ronde 16

 

 

28-12-18

Vrijdag

Alternatieve avond

 

 

04-01-19

Vrijdag

Denkbiatlon

 

 

08-01-19

Dinsdag

 

En Passant II

HSG II

11-01-19

Vrijdag

Ronde 17

 

 

11-01-19

Vrijdag

 

En Passant IV

Hoogland III

11-01-19

Vrijdag

 

En Passant viertal 1

Nijkerk viertal 2

18-01-19

Vrijdag

Ronde 18

 

 

18-01-19

Vrijdag

 

En Passant I

BSG I

18-01-19

Vrijdag

 

En Passant III

SSC 1922 II

25-01-19

Vrijdag

Ronde 19

 

 

01-02-19

Vrijdag

Ronde 20

 

 

05-02-19

Dinsdag

 

En Passant II

De Damrakkers I

08-02-19

Vrijdag

Ronde 21

 

 

09-02-19

Zaterdag

 

En Passant 1

Apeldoorn 1

09-02-19

Zaterdag

 

En Passant 2

VAS 2

09-02-19

Zaterdag

 

En Passant 3

SVO Oisterwijk 2

14-02-19

Donderdag

 

Paul Keres I

En Passant I

14-02-19

Donderdag

 

Edese SV II

En Passant III

15-02-19

Vrijdag

Snelschaaktoernooi

 

 

15-02-19

Vrijdag

 

Amersfoort viertal 2

En Passant viertal 1

19-02-19

Dinsdag

Snelschaaktoernooi

 

 

22-02-19

Vrijdag

Ronde 22

 

 

22-02-19

Vrijdag

 

Muiderberg I

En Passant IV

23-02-19

Zaterdag

 

Omnisimultaan 2019

01-03-19

Vrijdag

Ronde 23

 

 

05-03-19

Dinsdag

 

Denk en Zet I

En Passant II

08-03-19

Vrijdag

Ronde 24

 

 

15-03-19

Vrijdag

Ronde 25

 

 

16-03-19

Zaterdag

 

Charlois Europoort 1

En Passant 1

16-03-19

Zaterdag

 

HSG 1

En Passant 2

16-03-19

Zaterdag

 

De Drie Torens 3

En Passant 3

22-03-19

Vrijdag

Ronde 26

 

 

22-03-19

Vrijdag

 

En Passant I

Oud Zuylen Utrecht I

22-03-19

Vrijdag

 

En Passant III

Ons Genoegen I

22-03-19

Vrijdag

 

En Passant viertal 1

Hoevelaken viertal 2

29-03-19

Vrijdag

Ronde 27

 

 

29-03-19

Vrijdag

 

En Passant IV

Oud Zuylen Utrecht IV

01-04-19

Maandag

     

04-04-19

Donderdag

 

Het Dikke Torentje I

En Passant II

05-04-19

Vrijdag

Ronde 28

Hoogland viertal 4

En Passant viertal 1

05-04-19

Vrijdag

 

De Cirkel I

En Passant III

06-04-19

Zaterdag

 

Vis. Toernooi 2019

12-04-19

Vrijdag

Ronde 29

 

 

13-04-19

Zaterdag

 

En Passant 1

Sas van Gent 1

13-04-19

Zaterdag

 

En Passant 2

Amsterdam West 1

13-04-19

Zaterdag

 

En Passant 3

Dubbelschaak ’97 3

16-04-19

Dinsdag

 

Zeist I

En Passant I

18-04-19

Donderdag

 

HSG III

En Passant IV

19-04-19

Vrijdag

Goede Vrijdag

 

 

26-04-19

Vrijdag

Ronde 30

 

 

03-05-19

Vrijdag

 

 

 

10-05-19

Vrijdag

Ronde 31

 

 

11-05-19

Zaterdag

 

BSG 1

En Passant 1

11-05-19

Zaterdag

 

Caissa 3

En Passant 2

17-05-19

Vrijdag

Ronde 32

 

 

17-05-19

Vrijdag

 

UCS De Rode Loper I

En Passant I

17-05-19

Vrijdag 

 

En Passant viertal 1

PSV/DoDO viertal 1

18-05-19

Zaterdag

 

NK Snelschaken voor clubteams

24-05-19

Vrijdag

Ronde 33

 

 

31-05-19

Vrijdag

Ronde 34

 

 

07-06-19

Vrijdag

Ronde 35

 

 

14-06-19

Vrijdag

Ronde 36

 

 

21-06-19

Vrijdag

Simultaan

 

 

28-06-19

Vrijdag

Prijsuitreiking + Alternatieve avond

 

 

05-07-19

Vrijdag

Start Zomeravond-competitie